Hemen Battaniye - Yorgan Yıkama Hizmeti Almak İçin Numaralarımızı Arayınız.

Battaniye - Yorgan yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Battaniye - Yorgan Yıkama Hizmetimiz Hakkında

Battaniye & yorgan yıkama hizmetimiz aşamalarını sizlerle paylaştığımız bu sayfamızda Battaniye & yorgan yıkamanın tüm detaylarını ve sunduğumuz hizmetin kalitesini ön plana çıkarmak için neler yaptığımızı anlatmak istedik. İçimizi ısıtan yapısıyla büyük bir istek ile satın alınan battaniye ve yorganlarımızın çeşidi her ne olursa olsun uzun vadede kullanılmak üzere hayal edilir. Özellikle yeni evli çiftlerin ev eşyalarına olan düşkünlüğü ile dekoratif bütünlük yarattığı hissi, hayatımızın her alanında karşılaştığımız ev eşyalarımızdan ve içimizi ısıtan yapıya sahip olan battaniyelerimizin ve yorganlarımızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlatmaya değer bir konu olduğunu düşünüyoruz.

Teslim Alma ve Sınıflandırma

Yorgan ve battaniyelerin teslim alınması ve sınıflandırılması ile birlikte renk karışımı ve bozulma olaylarının önüne geçmiş oluruz.

Kontrol

Battaniye ve yorganlarınız yıkanmadan önce leke kontrolü yapılması için kontrol masasına serilir. Leke varsa lekeye direkt müdahale edilerek durum çözülür.

Yıkama

Battaniye ve yorganlarınızı endüstriyel tip çamaşır makinalarında battaniye ve yorganların çeşitine göre özel devirle özenle yıkanır.

Sıkma

Battaniye ve yorganlar yıkandıktan sonra özel yapıya sahip ağır hizmet sıkma makinalarında neminin%75 ini atana dek sıkılır.

Kurutma

Sıkma işlemi ardından kalan nemini atması için doğal kurutma yöntemlerinden olan havalandırma yöntemi ile beklemeye bırakılır.

Kalite Kontol ve Paketleme

Kuruma işlemi tamamlanınca paketlenmek üzere kalite kontrol masasına serilir ve özel parfümler sıkıldıktan sonra bekletmeden paketlenir.

Yorgan ve battaniye yıkamaya ihtiyaç duyduğunuzda bize başvurduğunuz anda servis elemanlarımız yerinize gelerek ürünlerinizi teslim alarak size hizmet vermeye başlıyoruz. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarsaflar yıkanmaktadır. Battaniyelerinizde lekeler varsa sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer. Yün ve elyaf yorganlarınız farklı şekillerde temizliyoruz. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Yorganlarınızda bakteriyel temizlik çok önemlidir. Biz hem lekelerle hem de bakterilerle savaşıyor ve yorgan, battaniyelerinizi tertemiz hale getiriyoruz. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra kuru temizleme işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Yıkama kurutma işlemleri bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir.

 • Tek Kişilik Battaniye
 • 25
  per
 • Çift Kişilik Battaniye
 • 30
  per
 • Hazır Yorgan
 • 30
  per
 • Yün Yorgan
 • 35
  per
 • Pamuk Yorgan
 • 40
  per
 • Saten Yorgan
 • 40
  per
TOP