Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama

cumhuriyet-mahallesi-hali-yikama

Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama  müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinerek İstanbul, Bahçelievler ve 20 farklı ilçede, halı yıkama hizmeti veren bir firmadır. Ofislerde, okullarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve ayrıca apartmanlarda halı kullanılan her yerde halı temizliği sağlayabiliriz.

Uçan Halı Yıkama olarak her zaman halıda iz bırakmayan orijinal halı yıkama hizmetlerini kullanmaktayız. Halı temizleme işlemimiz %100 güvenli ve çevre dostudur.
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen web sitemizden bizimle iletişime geçmekten veya müşteri hizmetleri numaramızı aramaktan çekinmeyin.

Uçan Halı Yıkama - Kocasinan
Kocasinan Mahallesi Halı Yıkama hizmetlerinde aktif bir indirim kampanyası bulunuyor. Kampanya kodunu almak için Tıklayın!

öneriliyor… Stor Perde Yıkama

Uçan Halı Yıkama

Uçan halı yıkama servisi, 20 yılı aşkın bir süredir, İstanbul Avrupa yakasında profesyonel olarak hizmet veren yerel bir işletmedir. Geçen bu 20 yılı aşkın süreçte, bölgemizde bugün 85.000 kayıtlı müşteriye temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti en önemli hizmet poltikamızdır. Bu yüzden bizi aradığınız ilk andan, teslimata kadar karşınızda her zaman nazik, bilgili ve kibar ekip arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız. Herhangi bir sorun yaşadığınızda bize ulaşmaktan çekinmeyin! İşletmemiz her türlü probleminizde size yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmayı garanti eder.

Uçan Halı Yıkama Telefon Numarası

0 0 Değerlendirmeler
Yıldız verin
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle