Adımız `` Uçan Halı Yıkama``

Halı Yıkama sektöründe İstanbul’da yılların verdiği tecrübe ile ilerlemekten korkmayan yapımızla hızla büyümeye devam ediyoruz. İstanbul Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Esenler, Şirinevler, Merter, Yenibosna, Maltepe, Davutpaşa, Yeşilköy, Florya, Güneşli bölgelerinde halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama ve bu bölgelerde ev & ofis temizliği gibi hizmetler sunan temizlik merkezidir. Sadece Avrupa yakasına üzerinde kurulu bir bayilik sistemimiz mevcuttur. Yapılan çalışmalar neticesinde müşterilerimizin gözünde daima hijyenik ve kurumsal bir yapı ile kalmış bulunmaktayız.

Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında firma ismi ve markası gelmektedir ki UÇAN HALI YIKAMA ismi ile 15 yılı aşkındır temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Sadece halı yıkama değil bir çok hizmetlerimizde bulunmakta bunlara da hizmetlerimiz menüsü adı altında bakabilirsiniz.

Yaptığımız hizmetler değil de şuan bizi ilgilendiren departman halı yıkama olduğuna göre en iyi şekilde size en güzel hizmeti ekibimiz ile vermeye çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

TOP