Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Servis Hizmetleri

Bağcılar halı yıkama fabrikası müşterilerine eşsiz bir halı yıkama deneyimi sunuyor. 25 yıllık deneyime sahibiz. Yerel bir işletme olmamız, müşterilerimizle komşuluk ilişkileri kurulmasına sebep olmakta ve portföyümüz tamamen tavsiye üzerine oluşmaktadır.

İşletmemiz, Bağcılar’da bugüne kadar 30 milyon m² halı yıkama uygulamasını yüksek başarı ile gerçekleştirmiştir. Eğitimli elemanlarımız, profesyonel makina parkuru ve hızlı servis olanaklarımızla hizmetinizdeyiz.

Doğal Deterjanlar Kullanıyoruz.

Uçan halı yıkama‘nın özel olarak geliştirdiği doğal çözeltiler şimdi çok daha etkili! Ürünlerimiz, halı çeşitlerine göre titizlikle geliştirildi. Şimdi halılarınız çok daha temiz, uzun ömürlü ve hijyenik kalacak! Üstelik çok ekonomik fiyatlarla.

Bağcılar halı yıkama servisi, günlük yaşamın kalıntılarını temizlemek, yaşam alanlarınızın hava kalitesini artırmak için üstün nitelikli temizlik yöntemleri kullanır.

Yalnızca temizlik işine tutkulu, eğitimli ve nazik kişilerle çalışıyoruz. Teknisyenlerimiz halı yıkama konusundaki destek taleplerinizde size yardımcı olacaklar.

Bağcılar’ın en iyi halı yıkama firmalarından biri olan işletmemizde kullandığımız tüm makineler, endüstriyel temizlik ürünlerinden oluşmaktadır. Yılda birkaç kez yapılan temizlik seminerleri ve fuarlara aktif olarak katılıyoruz.

Bu fuar ve seminerlerde teknolojiyi ve çeşitli ürünleri yakından takip ederek hizmetlerimize dahil ediyoruz. Böylece hizmet kalitemiz her zaman üstün kalitede sunuluyor.

Bağcılar Halı Yıkama Fiyatları

Bağcılar halı yıkama fiyatları, günümüz piyasa koşullarına göre en ekonomik biçimde özenle hazırlandı.

Pandemi süresince fiyatlarımıza zam yapmadık. Artan maliyetlere rağmen bugünleri birlikte aşmanın bilinciyle hareket ediyoruz. Halen geçen senenin fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

Son Güncelleme: Mar 17, 2021 @ 14:41