Kategori Arşivleri: Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetlerimiz, İstanbul avrupa yakası tüm ilçelerden hizmet alımı yapabilirsiniz. Uygulamalarımız adresinizde gerçekleştirilmekte ve randevu usülü çalışıyoruz.

Faydaları:

  • Koltuklarınız yeniden göz alıcı görünecek
  • %100 Memnuniyet Garantisi
  • Sertifikalı uzman ekipler
  • Çevre dostu ürünler
  • Güvenilir sertifikalı yerel işletme
  • Ekonomik Fiyatlar


Koltuk Yıkama İstanbul
Koltuk Yıkama İstanbul

Hızlı randevu alın:

Diğer kategorilerimizide inceleyin! Şuanda Halı Yıkama blogunda 1 güncel kampanya sizi bekliyor olabilir!

Profesyonel Koltuk Temizliği

Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik koltuklar için uygundur.

Kumaş koltuğunuzu, paltonuzmuş gibi düşünün. Temizlemeden 5 yıl giyer misin? Evdeki kanepeler, koltuklar, yemek sandalyeleri ve diğer döşemeli kumaş mobilyaların iyi görünmesini sağlamak için düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Aslında, döşemeli koltuğunuzu hijyenik tutmak ve ömrünü uzatmak için yılda en az bir kez profesyonelce temizletmenizi tavsiye ederiz.

Vakumlu koltuk yıkama – derin döşeme temizliği

Uçan halı yıkama olarak, rekabetçi ve uygun fiyatlarda tüm İstanbul avrupa yakasında, profesyonel döşeme temizleme hizmetlerimizden yüksek kaliteli sonuçları garanti ediyoruz. Çoğu mobilya parçası için, özel şampuan ve leke çıkarma solüsyonlarına sahip uzman, döşemelik vakumlu temizleme makineleri kullanıyoruz.

Narin lifler için Koltuk Kuru Temizleme

Kanepe kuru temizleme, bazı kadife kanepeler de dahil olmak üzere hassas kanepeleri temizlemek için en iyi yöntemdir. Hassas parçalar, giysileriniz için kuru temizlemeciler tarafından kullanılan ürünlere benzer özel ürünler kullanılarak yalnızca elle temizlenebilir, bu durumda işi yapmak için özel temizleme solüsyonları ve yumuşak bir bez kullanacağız. Mobilyalarınızı yepyeni hale getirmek için en iyi teknikleri ve ürünleri kullanıyoruz.

Koltuk leke çıkarma

Dökülmeler her zaman meydana gelebilir, bu yüzden leke bulaştığında bizi en kısa zamanda arayın, çünkü lekeye ne kadar çabuk müdahale edilirse, çıkarmamız o kadar olasıdır! Ve ucuz bir leke çıkarıcı kullanarak kendi başınıza çıkarmaya çalışmak cazip gelse de, büyük olasılıkla bölgeyi daha da kötüleştireceksiniz.

Koltuk yıkama hizmetinin maliyeti nedir?

Ekstra veya gizli ücretler olmadan makul ve uygun fiyatlar sunuyoruz. Hizmetimiz, paranızın karşılığını fazlasıyla verir, rakipsiz kalite ve müşteri hizmetleri sağlar. Farklı lekeler ve farklı kumaşlar için değişik yöntemler kullanıyoruz. Bu yüzden en doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için koltuk takımlarınızın görsellerini bize ulaştırın. Ekibimiz en uygun fiyatlamayı anında sunacaktır.

İstanbul koltuk yıkama hizmeti nasıl rezerve edilir?

İstanbul’da koltuk yıkama ile ilgileniyorsanız, lütfen 0212 570 00 00 numaralı telefondan bizi arayın veya ücretsiz bir fiyat teklifi veya dostça bir tavsiye almak için iletişim sayfasından formu doldurun.

Tebrikler! Stor Perde Yıkama kategorisinde şuanda sizin için özel bir indirim tanımlandı!

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/