Hemen Koltuk Yıkama Hizmeti Almak İçin Numaralarımızı Arayınız.

Koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Koltuk Yıkama Hizmetimiz Hakkında

Koltuk yıkama hizmetimiz aşamalarını sizlerle paylaştığımız bu sayfamızda koltuk yıkamanın tüm detaylarını ve sunduğumuz hizmetin kalitesini ön plana çıkarmak için neler yaptığımızı anlatmak istedik. Göz alan yapısıyla büyük heyecanlar ile satın alınan koltuklarımızı çeşidi her ne olursa olsun uzun vadede kullanılmak üzere hayal edilir. Evimize getirildiği ve kullanılmaya başlandığı andan itibaren içimizi temizlik hissi kaplar ve belki de üzerinde oturan herkesi dikkatli olması konusunda uyarırız. Özellikle yeni evli çiftlerin ev eşyalarına olan düşkünlüğü ile dekoratif bütünlük yarattığı hissi, hayatımızın her alanında karşılaştığımız ev eşyalarımızdan olan koltuklarımızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlatmaya yeter bir konu olduğunu düşünüyoruz.

Sipariş

Bizi aradığınız sırada koltuklarınız hakkında bilgiler talep ediyoruz. Koltuk tipinize göre özel aparatlarımızı hazırlıyoruz ve fiyat teklifimizi sunuyoruz

Adreste Ziyaret

Her konuda anlaşmamızın ardından tüm ekipmanlarımız ile adresinizi ziyaret ederek yıkanacak koltukları uygun bölgelere çekiyoruz.

Leke Kontrolü

Koltuklarınız yıkanmadan önce leke kontrolü yapılır ve sağlık bakanlığı onaylı leke sökücülerimiz ile lekeye direkt müdahale yapılır.

Yıkama İşlemi

Koltuklarınıza uygun nem sağlanır ve özel aparatlı cihazlarımız ile koltuk yıkama & fırçalama işlemine başlanır.

Nem Alma ve Son Rötuş

Yıkama işlemi ardından yüzeye çıkan kiri temizlemek ve kurutmak için makinalarımız ile vakum yapılarak temizlik işlemi sonlandırılır.

Kontrol ve Teslim

Yıkama ve nem alma işleminden sonra her ihtimale karşı tekrar gözden geçirilir. Leke kalmış ise lokal müdahale gerçekleştirilir ve teslim edilir.

Koltuklarınız yüzeylerine göre farklı şekilde temizleniyor. Kadife koltuklarınız kumaş koltuklara nazaran daha kolay bir temizleme yöntemi ile işleme alınmaktadır. Temizlenme sırasında dikkat edilmesi gereken püf noktalar göz ardı edilirse zamanla kadife koltuklarınızın zaman içerisinde kurumasına ve çatlamalara neden olabilir. Kadife koltuk temizliğinde sabun, tiner, aseton, benzin gibi malzemeleri leke çıkarmak için kesinlikle kullanmayınız. Şık görüntüsü ile yaşam alanlarınızı güzelleştiren deri koltukların temizliği çok önemli detaylarda saklıdır. Temizlik esnasında önemli nokta doğru temizlik kimyasalını kullanmanızdır. Koltuklarınızda leke varsa önce lekeler çıkarılır, sonra temizleme işlemi başlar. Kurutma işlemi de bitikten sonra servis elemanlarımız deri koltuklarınız evlerinize teslim ediyor. Nubuk Koltukların temizliği nubuk koltuklar için tasarlanmış temizleme makinalarıyla yapılmaktadır, nubuk koltuklar yapılar itibariyle hassas yüzeyden oluşmaktadır. Nubuk koltukların temizleme işleminde kullandığımız nubuk koltuk temizleme şampuanları bu iş için vazgeçilmez şampuanlardır. Nubuk koltukların temizliği çok zordur ve üzerindeki lekeleri temizlemek başlı başına sabır işler. Firmamız her türlü lekenin üstesinden gelerek size en iyi hizmeti sunuyor.

  • 7 Kişilik Oturma Grubu
  • 170
    per Grup
TOP