Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama Servisi

Bakırköy halı yıkama profesyonel temizlik çözümleri -işletmemiz, çeyrek asırlık geçmişi ile Bakırköy’de yerel halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan, battaniye, yatak yıkama, ev ve ofis temizli hizmetleri sunmaktadır. Kendi geliştirdiğimiz doğal çözeltiler ve avrupadan ithal makina parkurumuzda el değmeden ve bulaşı riskine maruz kalmadan tamamen size özel yıkama yapıyoruz.

Halılarınız “Bakırköy Halı Yıkama” servisinde güvende!

Profesyonel ekipmanlar, eğitimli personel ve A kalite temizlik için bugün bizi arayın!

Bakırköy halı yıkama profesyonel halı, koltuk, yorgan, battaniye, stor perde yıkama ve ev – ofis temizliği! Ekonomik fiyatlarla

Bakırköy Halı Yıkama
Bakırköy Halı Yıkama

Neden Bakırköy Halı Yıkama Servisi?

  1. Bakırköy halı yıkama servisinde halılarınız titizlikle analiz edilir. Halı, leke türü ve üretici talimatlarına uygun temizlik yöntemini belirler buna göre uygulama yaparız.
  2. Üretici talimatları dışında halınıza zarar verebilecek herhangi bir kimyasal kullanmıyoruz. Kendi geliştirdiğimiz doğal çözeltilerle hem halınızın hemde sizin sağlığınız için en iyi çözümleri kullanıyoruz.
  3. Halılarınız, servisimizde başka müşterilerin eşyaları ile temas etmiyor ve size özel yıkanıyor.
  4. Söz verdiğimiz tarih ve saatte teslimat yapıyoruz.
  5. Ekonomik fiyat politikası ile çalışıyoruz.
  6. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli prensip, memnun müşteriler kazanmak için sürekli olarak hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.
  7. Elemanlarımız eğitimli ve nazik profesyonellerden oluşuyor.

Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk yıkama uygulamalarımız adresinizde yapılmaktadır. Hizmet alımı için önceden randevu almanız gerekmektedir. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile birlikte belirlediğiniz tarih ve saatte uygulama başlar.

Koltuk yıkama işlemleri özel makinalarımızda kumaş türünüze ve yıkama talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Özel makinalarımız koltuk kumaşının derinliklerine kadar nüfuz ederek tüm zararlıları koltuklarınızdan kısa sürede arındırır.

Uzun süre hijyenik yapısını korur!

Kuruma süresi ortam ısı ve havalandırmasına göre 3 ila 7 saat arasında değişebilir. Bu süreçte koltuklarınızı kullanmamanız önerilir. Uygulama siz yeterli gördüğünüz süre boyunca devam eder. Tüm süreci görür ve onaylarsınız.

Uzmanlar, ortalama bir ev koltuk takımının yılda en az 2 kez, ofis mobilyalarının her ay düzenli olarak yıkanmasını önermektedir.

Koltuklarınızın temizlik zamanının geldiğini düşünüyorsanız bugün bizi arayın!

Halı Yıkama Fiyatları

           

Öneriliyor: https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/ evde uygulayabileceğiniz birbirinden özel temizlik yöntemlerini blogumuzdan inceleyiniz.

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

Şub 11, 2021 @ 23:34