Hemen Stor Perde Yıkama Hizmeti Almak İçin Numaralarımızı Arayınız.

Stor Perde yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Stor Perde Yıkama Hizmetimiz Hakkında

Stor perde yıkama hizmetimiz aşamalarını sizlerle paylaştığımız bu sayfamızda halı yıkamanın tüm detaylarını ve sunduğumuz hizmetin kalitesini ön plana çıkarmak için neler yaptığımızı anlatmak istedik. Göz alan yapısıyla büyük heyecanlar ile satın alınan stor perdelerimiz çeşidi her ne olursa olsun uzun vadede kullanılmak üzere hayal edilir. Pencerelerimizde yer almaya andan itibaren içimizi temizlik hissi kaplar ve özenli olmaya çalışırız. Ev eşyalarımıza olan düşkünlüğü ile dekoratif bütünlük yarattığı hissi, hayatımızın her alanında karşılaştığımız ev eşyalarımızdan olan stor perdelerimiz ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlatmaya yeter bir konu olduğunu düşünmekteyiz.

Teslim Alma

Stor perdelerinizi teslim aldığımız andan itibaren garantili temizlik hizmetimiz başlamış demektir.İlk iş temizlik fabrikamıza stor perdelerinizi götürmektir.

Ön Kontrol

Stor perdelerinizi yıkamadan önce kontrol masasına dikkatlice açarak leke kontrolü yapmak merkezimize gelindiğinde ilk işimizdir.

Temizlik

Stor perdelerinizin temizlenmeye başlanmasının ardından özel tanklarda bekletilerek toz ve diğer yapışan kirleri yumuşatması sağlanır.

Durulama

Özel basınç ayarlı makinalarda durulama işlemi yapılarak tüm kirlerini atması sağlanır. Basınç miktarı stor perdenin yapısını bozmayacak ayardadır.

Kurutma

Özel sıcaklık ayarlı kurutma odalarında askıya bırakılarak üzerindeki tüm nemin alınması sağlanır. Bu sıcak kurutma odaları bakteri üretimini önler.

Kalite Kontol ve Paketleme

Kuruma işlemi tamamlanınca paketlenmek üzere kalite kontrol masasına serilir ve kontrolü yapıldıktan sonra uzun süreli ferahlık için parfümü sıkılır ve paketlenir.

  • STOR PERDE GÜNEŞLİK
  • 8
    per Adet
  • STOR PERDE ZEBRA
  • 10
    per Adet
TOP