Kategori Arşivleri: Halı Yıkama

Uçan halı yıkama servisi müşterilerine üstün kalitede, derinlemesine temizlik hizmetleri sunar. Halı Yıkama konusu dikkat ve emek isteyen bir sektör kolu.

İşletmemiz önceliklerini para kazanmanın ötesinde, insan sağlığına verdiği değerler doğrultusunda belirler.

Buna göre ilk adım eğitimdir. Servisimizin tüm kademelerinde çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı, kendi alanlarında uzman eğitim almış profesyonellerden oluşur.

Uzman ekiplerimizi, profesyonel ekipmanlarla donatarak, en üstün temizlik hizmetini amaçladık.

Bugün 2000m² kapalı alanda, günde 2500m² halı yıkama kapasitesiyle hizmet veriyoruz.

İnsanların sadece bir makine satın alıp kendi başlarına yapabildikleri halde neden profesyonel halı temizleme şirketlerine ihtiyaç duyduğunu hiç merak ettiniz mi?

Gerçek şu ki, ev sahiplerinin kendi başlarına başarabilecekleriyle, profesyonellerin yapabilecekleri arasında büyük fark var.

Halı yıkama şirketlerinin ellerinde bulunan araçların yanı sıra halı temizleme maliyeti, süresi ve bakımı hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Ayrıca Koltuk Yıkama blogumuzdan birbirinden değerli temizlik yöntemlerinide sizler için derledik, mutlaka okumalısınız.

Halı Yıkama İstanbul
Halı Yıkama İstanbul

Profesyonel halı yıkama servisleri ne yapar?

Profesyonel halı yıkamacıların kendi halılarını temizlemeye çalışan ev sahiplerine göre iki avantajı vardır: daha fazla uzmanlık ve çok daha gelişmiş ekipman.

 • Profesyoneller, su hasarı, zorlu lekeler ve hassas bakıma ihtiyaç duyan kumaşlar gibi özel durumlarla nasıl başa çıkacaklarını bilirler.

 • Ayrıca, yerel donanım mağazanızdan alacağınız araçlardan kat kat üstün ekipmana sahiptirler.

Profesyonel halı yıkamanın amacı, halılarda oluşabilecek olası zararı en aza indirirken halıdan maksimum miktarda kir çıkarmaktır.

Gerçek profesyoneller bunu böyle yapıyor. İyi bir temizlik için başlangıçta, halının ve lekenin türüne bakarız. Her iki objenin de analizini yaparak en uygun temizlik yöntemini belirleriz.

Bu çoğu zaman halı üreticinizin, halı üzerinde bulunan yıkama talimatında belirtilen şekilde gerçekleşir ancak bazı ekstrem durumlarda örneğin inatçı lekelerde bu talimatlar işe yaramayabilir.

Buna göre ekstra yöntemler kullanırız. En uygun yöntemi gerçekleştirdiğimizde halınız ilk günkü canlı renklerine kavuşur ve yepyeni bir görünüm elde edersiniz.

Bazı istisnai durumlar olabilir. İnatçı lekelere anında müdahale ederseniz halınızı kaybetme riski ile karşılaşmazsınız.

 

Neden Biz?

Bu sorunun cevabı aslında yukarıda saydığımız maddelerin tamamında verildi. Ancak kısa bir özet geçelim.

 1. İşimize özen gösterir, severek icra ederiz.
 2. Müşterilerimize karşı her zaman kibar davranırız.
 3. İsteklerine hep olumlu yaklaşır, çözüm odaklı çalışırız.
 4. Söz verdiğimiz tarihte teslimat yaparız.
 5. İnsan sağlığını, para kazanmaktan önce tutarız.
 6. Kalitemizi arttırmak için sürekli daha çok çalışırız.
 7. Sürekli eğitimlerimizi yenileriz.
 8. Dünyadaki temizlik trendlerini yakından takip ederiz.
 9. Yeni, doğal temizlik yöntemleri geliştiririz.
 10. Zararlı kimyasal kullanmayız. Doğaya ve insana değer veririz.
 11. Kişiye özel yıkama yapıyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız, verdiğimiz hizmet kalitesi, her yıkamada temiz su kullanımı ve doğal solüsyonlar gibi etkenlere göre ve bir halının türü, inatçı leke ve kötü koku giderme işlemleri gibi ekstra uygulamalara göre belirlenmektedir.

Bildiğiniz gibi her halının temizlenme yöntemi farklıdır ve bazı özel halılar çok daha titiz çalışmalar gerektirir. Bazıları ise rutin temizlik yapılabilen günlük kullanım halılarıdır ve hepsinin fiyatı farklıdır.

İşletmemiz, hizmet kalitesi ve yöntemleri baz alındığında piyasadaki en ekonomik fiyatlarla halı yıkama hizmeti veriyor.

Zafer Mahallesi Halı Yıkama

Uçan Halı Yıkama, Zafer Mahallesi Halı Yıkama da liderdir. Müşterilerimiz halı yıkama hizmetlerimizden çok memnun [...]

1 Yorum

Fevziçakmak Mahallesi Halı Yıkama

Fevziçakmak Mahallesi Halı Yıkama, profesyonel halı yıkama maliyeti yüksek olmadan evinizin ve iş yerinizin harika [...]

Çobançeşme Halı Yıkama

İstanbul Çobançeşme Halı Yıkama Fabrikası Yenibosna Çobançeşme halı yıkama hizmetlerimizden bugün yararlanın, avantajlı fiyatların keyfini [...]

Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama

Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama  müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinerek İstanbul, Bahçelievler ve 20 farklı ilçede, halı [...]

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama

Uçan Halı Yıkama, Hürriyet Mahallesi halı yıkama firmasıdır. Yalnızca çevre dostu, yeşil malzemeler kullanarak halı [...]

Aksaray Halı Yıkama

Kaliteli hizmet arıyorsanız Uçan Halı Yıkama’dan başkasını aramanıza gerek yok. Zamandan ve zahmetten kurtaracak en [...]

Akrilik Halı Yıkama

Bugün sizlere; Akrilik halı yıkama ve nasıl temizlenir? – Temizliği Kolay mı? – Nasıl yıkanır? [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama – Bambu halı yıkama yorumları – Bambu halı yıkama fiyatları – Bambu [...]

Halıdan Oje Lekesi Nasıl Çıkar? 3 Dakikada Kesin Çözüm

Halıdan Oje Lekesi Nasıl Çıkar? Kurumuş, asetonlu veya asetonsuz oje lekesi çıkarma yöntemleri rehberi. Oje [...]

Halıdan Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdan küf lekesi nasıl çıkar? – Küf lekesi Nasıl çıkar Kadınlar Kulübü – Halıdaki küf [...]