Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Hizmetleri

Bahçelievler Halı Yıkama servisi, profesyonel, üstün kalitede temizlik hizmetleri sunan, yerel bir halı yıkama şirketidir. Çeyrek asırdır Bahçelievler’de halı, koltuk, yatak, yorgan, yastık, nevresim, battaniye, stor perde yıkama ve halı tamiri hizmetleri veriyoruz.

Uçan halı yıkama, eğitimli ekip ve profesyonel ekipmanları ile Bahçelievler’in en iyi halı yıkama firmalarından biridir. Her yıl yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile dünya temizlik uzmanlarını ve temizlik trendlerini yakından takip ederek hizmetlerimizde aktif olarak kullanıyoruz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Pandemi süresince müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gereken tüm önlemleri aldık ve aktif olarak kullanıyoruz.

Bu süreçte hijyen koşullarının erişilebilir olması açısından fiyatlarımızda hiçbir şekilde zam yapmadık. Halen 2019 fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Adım adım leke çıkarma yöntemleri- Kapsamlı rehber! https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/

Temizlik Hizmetlerimiz

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Battaniye Yıkama

Bahçelievler’de en iyi halı yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Fabrikamızda kişiye özel temizlik hizmetleri verilmektedir. Bu sistemde eşyalarınız başka müşterilerin eşyalarıyla temas etmez, sadece size özel olarak, titizlikle yıkanır. Makina parkurumuzun her platformunda, sadece tek bir halı yıkanabiliyor ve sistem yıkama tamamlandığında otomatik olarak kendisini dezenfekte ediyor. Bu sayede hiçbir şekilde bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz.

Üstün halı yıkama yöntemlerimiz sayesinde halılarınız sadece birkaç dakikada tüm zararlılardan arınır ve uzun süre hijyenik yapısını muhafaza eder. Bahçelievler’in en iyi halı yıkama fabrikası hangisi diye soracak olursanız, Uçan halı yıkama sizin için en uygun halı yıkama firması olarak öne çıkıyor.

Özel Halı Bakımı

Bahçelievler halı yıkama servisi, halılarınıza çok özel çözeltilerle sağlamlık ve hijyen katar. Derinlemesine temizleme yöntemleri ile halınızın hav aralıklarına yerleşen bütün zararlılar yok edilir ve bu yüzeye yerleşen yararlı kompos sayesinde çok uzun bir süre hijyenik yapısını korur, ayrıca mis gibi kokusu ile odanızın havasını bir anda değiştirecek.

Kullandığımız deterjan ve solüsyonlar tamamen doğal malzemeleri içermektedir. Hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı kimyasallar kullanmayız, bu konuda katı kurallara sahibiz ve hiçbir müşterimizin sağlığına zarar verecek bir kimyasal işletmemizde barınamaz.

Play

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

Bahçelievler halı yıkama fiyatları, halının cinsine, lekesine, yıkama yöntemi ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlikler gösterir. Her halükarda işletmemiz sizin için en ekonomik fiyatları sunmayı garanti eder. Fiyatlarımız piyasa koşullarına göre son derece makul ve ekonomiktir.

           

Bahçelievler’de halı yıkatmak isteyen müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile fabrikamızdan temizlik hizmeti alabilirler. Servisimizdeki işlemlerin tümü profesyonel süreçleri içermektedir.

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama uygulamalarımız, adresinizde icra edilmektedir. Koltuk yıkama hizmeti almak için önceden bir randevu oluşturmanız gerekiyor.

Müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile yapacağınız görüşmede en uygun tarih aralığı belirlenir ve bu tarihte ekibimiz lokasyonunuza ulaşır.

Ortalama bir koltuk takımında, tuvalet klozetlerinden 20 kat daha fazla zararlı mikrop bulunduğunu biliyor musunuz?

Gündelik yaşantımıza direkt olarak etki eden eşyaların başında koltuklar geliyor. Koltukların üzerinde geçirilen süre boyunca yiyecek, içecekleri oldukça fazla tüketebiliyoruz. Bu kırıntılar koltuk aralıklarından kanepenizin iç kısmına ilerliyor ve zararlılar için harika bir üreme alanı oluşturuyor.

Evde uygulayabileceğiniz yüzeysel temizlik (süpürme vb.) işlemleri sadece ön yüzeydeki kaba kırıntıları alır. Ancak, profesyonel ekipman ve çözeltiler sayesinde derinlemesine temizlemek mümkün. Üstelik çok özel çözeltilerimiz sayesinde uzunca bir süre hijyenik yapısını korumaktadır.

Adım adım leke çıkarma yöntemleri- Kapsamlı koltuk bakımı rehberi https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/koltuk-yikama/

Bahçelievler Yatak Yıkama

Bahçelievler Yatak Yıkama hizmetlerimiz tıpkı koltuk yıkama gibi adresinizde yapılmaktadır. Önceden randevu alarak, yatak yıkama hizmetimizi güvenle temin edebilirsiniz.

Yataklarınızdaki her türlü leke, kötü kotu, deri kalıntısı, zararlı toz akarları ve maytlar derinlemesine temizlenmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde tertemiz yataklar için bugün bizi arayın.

Bahçelievler Stor – Zebra Perde Yıkama

Bahçelievler Stor Perde ve Zebra Perde yıkama uygulamaları el değmeden, endüstriyel stor perde yıkama makinalarımızca yapılmaktadır. Yapısı gereği hassas olan stor perde kumaşları, kırılmadan düz bir şekilde temizlenmelidir. Uzmanlar tarafından yıkanması tavsiye edilir.

Çok sevdiğiniz stor perdelerinizi, işinde uzman olan servisimizde güvenle yıkatabilirsiniz.

Stor perde yıkama kategorimize göz atın: https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/stor-perde-yikama/

Bahçelievler Yorgan Battaniye Yıkama

Bahçelievler’de yorgan ve battaniyelerinizi güvenle yıkatabileceğiniz en iyi temizlik şirketlerinden biriyiz. Endüstriyel makinelerimiz sayesinde eşyalarınız zarar görmeden, derinlemesine temizlenmektedir.

Elmas kazan özellikli makinelerimizde sadece tek bir yorgan veya battaniye yıkanır. Bu sayede size özel temizlenmiş olur.

Yorgan & Battaniye kategorimize göz atın: https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/yorgan-battaniye-yikama/

Bahçelievler Ev & Ofis Temizliği

Çalışan hanımların en çok zorluk yaşadığı işlerin başında temizlik gelmektedir. Bahçelievler Ev Temizliği servisi ile artık böyle bir derdiniz yok. Sertifikalı temizlik uzmanlarımız sizin için en zorlu ev temizliği uygulamalarını birkaç saat içinde yapacaklar. Siz memnun kalana kadar temizlik kesintisiz devam edecek.

Bahçelievler Halı yıkama servisinde Ofis temizliği hizmetlerimizde bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz kısa sürede ofisinizin temizliğini tamamlar ve gerekli dezenfektasyonu yaparak güvenli bir ortamda çalışmanıza yardımcı olur.

Ev & Ofis Temizliği kategorimizi inceleyin: https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/ev-ofis-temizligi/

 

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

Haz 28, 2021 @ 18:40