Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Hizmetleri

Bahçelievler Halı Yıkama servisi, profesyonel, üstün kalitede temizlik hizmetleri sunan, yerel bir halı yıkama şirketidir. Çeyrek asırdır Bahçelievler’de halı, koltuk, yatak, yorgan, yastık, nevresim, battaniye, stor perde yıkama ve halı tamiri hizmetleri veriyoruz.

Uçan halı yıkama, eğitimli ekip ve profesyonel ekipmanları ile Bahçelievler’in en iyi halı yıkama firmalarından biridir. Her yıl yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile dünya temizlik uzmanlarını ve temizlik trendlerini yakından takip ederek hizmetlerimizde aktif olarak kullanıyoruz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Pandemi süresince müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gereken tüm önlemleri aldık ve aktif olarak kullanıyoruz.

Bu süreçte hijyen koşullarının erişilebilir olması açısından fiyatlarımızda hiçbir şekilde zam yapmadık. Halen 2019 fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bahçelievler’de en iyi halı yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Fabrikamızda kişiye özel temizlik hizmetleri verilmektedir. Bu sistemde eşyalarınız başka müşterilerin eşyalarıyla temas etmez! Sadece size özel olarak titizlikle yıkanır. Makina parkurumuzun her platformunda sadece tek bir halı yıkanabiliyor ve sistem yıkama tamamlandığında otomatik olarak kendisini dezenfekte ediyor. Bu sayede hiçbir şekilde bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz.

Üstün halı yıkama yöntemlerimiz sayesinde halılarınız sadece birkaç dakikada tüm zararlılardan arınır ve uzun süre hijyenik yapısını muhafaza eder. Bahçelievler’in en iyi halı yıkama fabrikası hangisi diye soracak olursanız, Uçan halı yıkama sizin için en uygun halı yıkama firması olarak öne çıkıyor.

Özel Halı Bakımı

Bahçelievler halı yıkama servisi, halılarınıza çok özel çözeltilerle sağlamlık ve hijyen katar. Derinlemesine temizleme yöntemleri ile halınızın hav aralıklarına yerleşen bütün zararlılar yok edilir ve bu yüzeye yerleşen yararlı kompos sayesinde çok uzun bir süre hijyenik yapısını korur.

Kullandığımız deterjan ve solüsyonlar tamamen doğal malzemeleri içermektedir. Hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı kimyasallar kullanmayız.

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

Bahçelievler halı yıkama fiyatları, halının cinsine, lekesine, yıkama yöntemi ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlikler gösterir. Her halükarda işletmemiz sizin için en ekonomik fiyatları sunmayı garanti eder. Fiyatlarımız piyasa koşullarına göre son derece makul ve ekonomiktir.

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

Oca 3, 2021 @ 13:49
Bu internet sitesi, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için çerezler kullanır.