Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama Hizmetleri

Güngören Halı Yıkama servisi, günlük hayatın kalıntılarını üstün teknoloji ürünü endüstriyel makineleri ile derinlemesine temizler. İşletmemizde eğitimli ve yaptığı işe gönül vermiş yetkin kişilerle çalışıyoruz ve profesyonel eğitimlerine katkı sağlayarak deneyimlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Bunun getiriside yüksek kalitede hizmet ve mutlu müşteriler.

Servisimiz, Güngören’de 25 yıldır profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz:

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Nevresim Yıkama

Uçan halı yıkama servisindeki tüm hizmet kolları, profesyonel süreçleri içermektedir. Hijyen garantili temizlik hizmetleri ile eviniz hiç olmadığı kadar daha temiz!

Güngören Halı Yıkama
Güngören Halı Yıkama

Halılarınız servisimizde, özel üretim doğal çözeltilerimiz ile çok daha uzun süre hijyenik yapısını korur. Çözeltilerimiz kumaşa 1 dakika içerisinde nüfuz eder ve en zorlu lekelerde dahi oldukça etkilidir. Böylece ürününüz doğal yapısını korur ve çok daha uzun ömürlü olur.

Güngören halı yıkama servisinde üretici talimatları dışında, zararlı kimyasallar içeren hiçbir çözelti kullanılmamaktadır. Bazı inatçı lekelerin temizlenmesi maalesef mümkün değildir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için lekeye anında müdahale etmeniz hayati öneme sahiptir.

https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/ blog kategorimizde, evde uygulayabileceğiniz pratik temizlik yöntemleri, leke müdahaleleri ve halı bakımı gibi konularda güncel bir rehber hazırladık. Mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız, hizmet kalitemiz ve kullandığımız materyaller baz alındığında en ekonomik olacak şekilde hazırlanmıştır. Bilindiği üzere her halının kendine has bir yıkama tekniği ve kullanılacak çözeltisi bulunmaktadır. Buna göre her halı bu özelliklerine göre bir yıkama uygulamasına tabi tutulduğu için yıkama fiyatları farklılıklar gösterir.

İşletmemiz her koşulda müşterilerine en ekonomik fiyatları sunmayı garanti ediyor. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için para kazanmaktan çok daha önemlidir. Her koşulda memnuniyet garantisi veren tek firmayız.

Güngören Halı Yıkama servisi eşyalarınıza en az sizin kadar değer vermektedir.

Siz de Güngören’de profesyonel bir halı yıkama servisi arıyorsanız, bugünün işini yarına bırakmayın! Bizi arayın!

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

Şub 11, 2021 @ 23:26