Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama Hizmetleri

Esenler halı yıkama servisi 25 yıldır, tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel çözüm ortağınızdır. Esenler’de uzun yıllardır yerel olarak halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, stor perde yıkama ve halı tamiri gibi birçok hizmeti, üstün temizlik yöntemleri ile sunuyoruz.

Uçan halı yıkama, Esenler’de bugüne kadar yaklaşık 20m² halı yıkama uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiştir. 5000m² kapalı alanımızda günde 2500 metre halıyı, yüksek performans ile derinlemesine temizliyoruz.

Özel olarak ürettiğimiz doğal çözeltiler birkaç dakikada kumaş zeminine nüfuz eder ve bilinen bütün zararlıları halınızdan söküp atar! Endüstriyel makina parkurumuzun her ünitesinde sadece bir tek halı yıkanabiliyor. Bu sayede bulaşı riskine maruz kalmıyorsunuz.

İşletmemizde, tüm çalışanlarımızı, temizlik konusunda tutkulu olan kişilerden seçiyoruz. Eğitimlerini tamamlamalarına yardımcı oluyoruz ve işlerini profesyonel olarak yapabilecekleri ortamları hazırlıyoruz. Hizmet kalitesi arttıkça, müşteri memnuniyeti oranımız artıyor.

Esenler halı yıkama Telefon:

Halı Yıkama Fiyatları:

           

 

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Son Güncelleme: Şub 12, 2021 @ 14:30