Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama Fabrikası

Güneşli Halı Yıkama servisinde aldığınız hizmet kalitesi %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır. Halılarınızın işletmemizde yaptıkları yolculuk, profesyonel süreçleri içermektedir.

Güneşli halı yıkama servisinde size özel yıkama yapılır.

Güneşli Halı Yıkama servisi, uzun süreli hijyenik koruma! Ekonomik fiyat garantisi ve üstün temizlik yöntemleri uçan halı yıkamada

İşletmemiz, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde müşterilerine üstün kalitede, güvenli halı yıkama hizmetini garanti eder. Eşyalarınız hiçbir şekilde herhangi bir bulaşı riski ile karşılaşmaz. Tamamen özel ve tekil yıkama sistemimizde itina ile temizlenir, peketlenir ve evinize uzun süre hijyenik yapısını koruyacak şekilde gelir.

Güneşli Halı Yıkama

Uçan Halı Yıkama uyarıyor! Ortalama bir ev halısı, yılda en az 2 kez, profesyonel servislerce, derinlemesine temizlenmelidir.

Uçan halı yıkama servisi, Güneşli ve çevresine yaklaşık 20 yıldır hizmet veren, yerel bir halı yıkama şirketidir. İşletmemiz, eğitimli elemanları, profesyonel ekipmanları ve üstün hizmet kalitesi ile müşterilerine eşsiz bir halı yıkama deneyimi sunuyor.

Halı yıkama yöntemlerimiz, dünya’da kabul görmüş, doğal yöntemlerden oluşmaktadır. Servisimiz, halı üretici talimatlarına uygun olarak yıkama yapıyor ve talimat dışında, halınıza zarar verecek hiçbir uygulamayı yapmamaktadır.

Servisimizde, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasallar kullanılmaz! Tamamen doğal, VEGAN halı deterjanları kullanıyoruz.

Güneşli’de profesyonel bir halı yıkama servisi arıyorsanız, Uçan halı yıkama hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile tam bir profesyoneldir.

Halılarınızı bugün derinlemesine temizleyelim. Evinizin hava kalitesi ve halılarınızın ömrü artsın!

Neden Uçan halı yıkama servisi?

  1. Güneşli halı yıkama hizmetinin arkasında duran bir firmadır.
  2. Halılarınızda uzun süreli hijyenik koruma sadece bizde var.
  3. Halınızın türüne göre özel yıkama yöntemleri kullanıyoruz.
  4. Doğal deterjanlar kullanıyoruz.
  5. Ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Güneşli Halı Yıkama Fiyatları

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

 

Oca 31, 2021 @ 15:49