İncirli Halı Yıkama

İncirli Halı Yıkama

İncirli Halı Yıkama Fabrikası

İncirli halı yıkama servisi, 2002’den bu yana Bakırköy Zuhuratbaba, Osmaniye, Kartaltepe, Yenimahalle, Sakızağacı, Cevizlik, Zeytinlik mahallelerinde profesyonel halı yıkama hizmetleri veren yerel bir aile şirketidir.

Şirketimiz, 5000m² kapalı alanı ve günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile bu alanda İstanbul’un en büyük halı yıkama servislerinden biridir. Eğitimli personel, endüstriyel makine parkuru ve özel olarak geliştirdiğimiz, doğal deterjanlar eşliğinde halılarınız rahat bir nefes alır. Uzun süre hijyenik yapısını korur ve hav aralıklarındaki bütün zararlılardan arındırılarak evlerinize serilir.

İncirli Halı Yıkama
İncirli Halı Yıkama

İncirli halı yıkama fiyatları

İncirli halı yıkama fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Halılarınızın türüne göre özel yöntemlerle yıkama yapıyoruz ve her halının yıkama talimatnamesine uygun olarak temizlik işlemlerine tabi tutuyoruz.

İşletmemizde pandemi süresince kişiye özel yıkama yapılmakta ve tüm önlemler alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir bulaşı riski ile karşılaşmazsınız.

İncirli’de birçok profesyonel halı yıkamacı bulabilirsiniz. Ancak, hiçbiri Uçan Halı Yıkama’nın sunduğu hizmet kalitesini sağlayamaz. Üstelik şimdi çok daha ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Bugünün işini yarına bırakmayın! Hangi mevsimde olursanız olun, halılarınızın yıkanma zamanının geldiğini düşünüyorsanız şimdi bizi arayın!

           

 

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Şub 21, 2021 @ 20:28