Kocasinan Halı Yıkama

Kocasinan Halı Yıkama

Kocasinan Halı Yıkama Fabrikası

Kocasinan halı yıkama hizmetleri için bize güvenebilirsiniz. Kocasinan’daki komşularımıza daha derin temizlik ve daha taze bir yuva sağlamaktan gurur duyuyoruz. Komşularımıza hizmet etmeyi seviyoruz ve onlarda bizi seviyorlar –müşterilerimiz uzun süredir hizmetlerimizden memnunlar.

Profesyonel olarak eğitilmiş, çalışkan ve arkadaş canlısı teknisyenlerimiz, evinizin en değerli sakinlerine hak ettikleri sağlıklı ortamı sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.

Kocasinan Halı Yıkama Servisi, daha derini daha uzun ömürlü, daha sağlıklı bir halı temizleme deneyimi sağlar. Tescilli özel yöntemlerimiz standart bir halı yıkamacıdan %80 daha iyi sonuçlar verir.

Adım adım leke çıkarma yöntemleri- Kapsamlı rehber! https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/

Kocasinan halı yıkama, 200 derecenin üzerinde ısıtılan doğal, yeşil sertifikalı bir karbonatlı temizleme solüsyonu kullanarak, milyonlarca minik kabarcık sayesinde halının tabanına nüfuz eder ve kir, toz ve diğer alerjenleri yüzeye çıkarır. Daha sonra güçlü ekstraksiyon ekipmanımız, suyun çoğuyla birlikte, bu sağlıksız unsurları ortadan kaldırır. Yani halılarınız, Kocasinan halı yıkama ile çok kısa sürede etkin bir şekilde temizlenir.

Kocasinan’da birçok halı yıkamacı seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Evinize, ailenize ve evcil hayvanlarınıza hak ettiği sağlıklı yaşam alanlarını oluşturmanızda en yakın yardımcınız olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kocasinan Halı Yıkama Avantajları

 • Çevre dostu, evcil hayvan ve çocuklar için güvenli deterjanlar.
 • ÜCRETSİZ halı sterilizasyonu virüs ve mikropların %99’unu öldürür.
 • ÜCRETSİZ leke koruması dahildir.
 • Hassas kumaşlarda uzman bilgi birikimi.
 • Üst düzey profesyonel ekipman.
 • Ekonomik Fiyat Garantisi.

Uçan halı yıkama olarak, kurulduğumuz günden bu yana yaklaşık 30 milyon m² halıyı başarılı bir şekilde temizledik. İyi bir temizlik işlemi için öncelikle işine tutkuyla bağlı ve profesyonel bir düşünce yapısı gereklidir. Ekip arkadaşlarımız bu düşünceyle eğitimlerini alıyorlar ve yaptıkları işi en iyi şekilde icra ediyorlar bu da mutlu müşteriler olarak işletmemiz geri dönüyor.

Fabrikamız, Kocasinan Merkez Mahallesinde bulunmaktadır. Başlıca hizmet alanımız Kocasinan’dır ancak sırasıyla, Bağcılar, Kirazlı, Soğanlı, Parseller, Camlıkahve, Yayla, Siyavuşpaşa, Yenibosna, Çobançeşme, Bahçelievler, Basın Sitesi, Florya, Güneşli, Mahmutbey, Göztepe, Fatih Mahallesi, Güngören ve Esenler bölgelerine hizmet veriyoruz.

Kocasinan halı yıkama servisinde aşağıdaki hizmetlerde verilmektedir. İşletmemizdeki uygulamaların tamamı profesyonel süreçleri içermektedir.

Temizlik Hizmetleri:

 1. Halı Yıkama
 2. Koltuk Yıkama
 3. Stor Perde Yıkama
 4. Zebra Perde Yıkama
 5. Yatak Yıkama
 6. Yastık Yıkama
 7. Battaniye Yıkama
 8. Nevresim Yıkama
 9. Halı Tamiri
 10. Halı Saçak Tamiri
 11. El Dokuma Halı Yıkama
 12. İpek Halı Yıkama
 13. Bambu Halı Yıkama
 14. Shaggy Halı Yıkama
 15. İran Halı Yıkama
 16. Nepal Halı Yıkama
 17. Isparta Halı Yıkama

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

 

            Mar 26, 2021 @ 17:38