Şirinevler Halı Yıkama

Şirinevler Halı Yıkama

Şirinevler Halı Yıkama Servis Hizmetleri

Şirinevler halı yıkama hizmetleri, kalitesi, fiyatları ve müşteri memnuniyeti politikaları ile müşterilerine eşsiz bir halı yıkama deneyimi sunuyor. İşletmemiz, profesyonel teknisyenleri ve endüstriyel makinalar eşliğinde Şirinevler ve Bahçalievler’in en büyük, en kaliteli halı yıkama kompleksine sahiptir.

Şirinevler Halı Yıkama fabrikasında halılarınız yüksek kalitede, derinlemesine bir temizlikten geçer! Üstelik Ekonomik Fiyatlarla!

Fabrikamızda her yıkama işlemi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Eşyalarınız, başka müşteri eşyaları ile asla karışmaz ve tamamen size özel yıkanır. Bu sayede herhangi bir bulaşı riski ile karşı karşıya gelmezsiniz.

Şirinevler’de çeyrek asırdır halı, koltuk, yatak, yastık, yorgan, battaniye, nevresim, stor perde yıkama ve halı tamiri işleriniz, profesyonel bir anlayışla icra edilmektedir.

Hızlı servis, ekonomik fiyatlar ve üstün kalite temizlik yöntemleri Uçan Halı Yıkama servisinde!

Şirinevler Halı Yıkama
Halı Yıkama

Halı Yıkama Telefon:

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak, özenle dizayn edilmiştir. Her halının yıkama talimatları birbirinden farklıdır. Bu yüzden halılarınız türüne, yıkama talimatlarına ve leke çeşidine, yani yapılacak uygulamaya göre farklı fiyatlara sahiptir.

İşletmemiz’de talimatlar dışında bir işlem yapılmamaktadır. Bu yüzden bazı inatçı lekeler temizlenemeyebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için lekeye anında müdahale etmeniz çok önemlidir. https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/ Blogumuzda sizler için çok değerli bilgilerin bulunduğu bir rehber hazırladık.

Şirinevler Koltuk Yıkama

Şirinevler halı yıkama uygulamalarımız dışında diğer bir hizmetimiz olan koltuk yıkama hizmetinide alabilirsiniz. Servisimizden koltuk yıkama hizmeti almak için önceden randevu almanız gerekmektedir. Lütfen koltuk yıkama için bizi arayın!

Neden Uçan Halı Yıkama Servisi?

Servisimiz, 5000m² kapalı alanı ve günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile İstanbul’un en büyük halı yıkama kompleksidir. Seçkin ve eğitimli ekip arkadaşlarımız, profesyonel ekipmanlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Şirinevler’de 10 yıllardır çalıştığımız müşteri portföyüne sahibiz.

İşimizi severek yapıyoruz ve çok özenli çalışıyoruz. Halılarınızı kendi halılarımız gibi temizliyoruz. Söz verdiğimiz gün ve saatte teslimat yapıyoruz. Ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

İşletmemiz verdiği hizmetlerin tamamını garantili olarak sunuyor. Siz de bugünün işini yarına bırakmayın bugün bizi arayın!

En Yakın Halı Yıkama Telefon:

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Şub 11, 2021 @ 22:14