Haznedar Halı Yıkama

Haznedar Halı Yıkama

Haznedar Halı Yıkama Hizmetleri

Haznedar halı yıkama servisi, üstün hizmet kalitesi, ekonomik fiyatları, müşteri memnuniyeti ve hijyen garantisi ile hizmet vermektedir.

2008’den bu yana başta Haznedar, Basın Sitesi, Yayla, Siyavuşpaşa, İncirli ve yakın çevresinde profesyonel halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye, yastık, nevresim yıkama ve stor perde yıkama uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

Servisimizde, sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olacak çok özel çözeltiler kullanıyoruz. Doğal deterjanlarımız, halınıza birkaç dakikada nüfuz ederek halının hav aralıklarına yerleşen bütün zararlıları birkaç dakika içinde yok eder.

Haznedar Halı Yıkama
Haznedar Halı Yıkama

Uzun süreli hijyenik koruma sağlayan doğal deterjanlarımız sayesinde halılarınız nefes alır ve odanızın hava kalitesine pozitif etki eder.

Haznedar halı yıkama fiyatları, müşteri memnuniyeti politikamıza bağlı olarak en ekonomik şekilde dizayn edilmiştir. Fiyatlarımıza pandemi süresince zam yapmadık. Halen geçen yılın fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Siz de Haznedar’da profesyonellerle çalışmak istemez misiniz? Bugün bizi arayın!

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Şub 21, 2021 @ 19:50