Merter Halı Yıkama

Merter Halı Yıkama

Merter Halı Yıkama Fabrikası

Merter halı yıkama fabrikası -Fabrikamız, profesyonel halı yıkama hizmetlerini, profesyonel bir anlayış ile gerçekleştirmektedir. Temizlik sektörünün en önemli kollarından biri olan halı yıkamacılığında öncü kuruluşlardan biri olan Uçan halı yıkama’da halılarınız size özel olarak, el değmeden ve üretici talimatlarına uygun şekilde derinlemesine yıkanıyor.

Fabrikamız, 5000m² kapalı alanda, günlük 3000m² halı yıkama kapasitesi ve üstün temizlik yöntemleri ile halı yıkamada tam bir profesyoneldir.

Yaklaşık 25 yıl önce Merter’de yerel bir işletme olarak temizlik sektöründe hizmet veremeye başladık. Bugüne kadar 20 milyon m² halı yıkama uygulamasını üstün bir başarı ile gerçekleştirdik.

Merter Halı Yıkama
Merter Halı Yıkama

Pandemi sürecinde de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçladık ve kişiye özel halı yıkama sistemlerimizi hizmete açtık. Bu sistemde halılarınız yalnızca size özel olarak, el değmeden titizlikle yınamaktadır. Makina parkurumuz Avrupa’dan ithal edilmiş hassas bir yapıda özel olarak üretilmiştir.

Yıkamanın her kısmında makinamız kendisini dezenfekte eder. Yıkamanın her bölümünde tek bir halı, taze ve temiz su ile temizlenir. Kullandığımız deterjanlar Avrupa’nın 1 numaralı, insan sağlığına zarar verecek kimyasallar içermeyen doğal solüsyonlardan oluşmaktadır.

Merter Halı Yıkama Telefon
Merter Halı Yıkama Telefon

Merter Halı Yıkama Fiyatları

Merter halı yıkama fiyatları müşteri memnuniyeti politikamız gereği en ekonomik olacak şekilde oluşturulmuştur. Fiyatlarımız hizmet kaliyemize göre piyasadaki en ucuz halı yıkama fiyatlarını içerir.

Halı yıkama fiyatları halının türüne, lekenin türüne ve yıkama yöntemine göre değişkenlikler gösterebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus halının üzerinde bulunan etiketteki üretici talimatlarına tam uyum sağlamaktır. Talimatlara uyulduğu sürece en sağlıklı temizlik gerçekleşmiş olmaktadır.

Merter halı yıkama servisi üretici talimatları dışında herhangi bir temizlik işlemi yapmamaktadır. Bu sayede halılarınız güvenle yıkanır.

İşletmemiz hakkında müşterilerimizin yorumlarına göz atın: https://g.page/ucanhaliyikama/review?gm

Neden Uçan Halı Yıkama?

  1. %100 Müşteri Memnuniyeti Sunuyoruz.
  2. Üstün Kalitede Temizlik Deneyimi Sunuyoruz.
  3. Ekonomik Fiyatlarla Hizmet Veriyoruz.
  4. Üretici Talimatlarına Göre Temizliyoruz.
  5. El Değmeden Kişiye Özel Yıkıyoruz.
  6. Söz Verdiğimiz Zaman Aralığında Teslimat Yapıyoruz.
  7. Beğenmediğinizde Ekstra Ücretsiz Yıkama Yapıyoruz.
  8. Son Teknoloji Ekipman Kullanıyoruz.
  9. Dünya Temizlik Trendlerini Yakından Takip Edip Uyguluyoruz.
  10. İşimizi Severek Yapıyoruz.

Sizde eğer Yenibosna Halı Yıkama servisi arıyorsanız, bugünün işini yarına bırakmayın! Şimdi bizi arayın!

Block "blog-ici" not found

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Şub 12, 2021 @ 13:47