Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama Hizmetleri

Yenibosna halı yıkama servisinde daha temiz, daha kuru ve daha güvenli halılara bugün sahip olmak için arayın! Tel: 0212 570 00 00

Uçan halı yıkama’dan profesyonel halı temizliği ile halınızdaki zararlı ev bakterilerinin neden olduğu sağlık sorunlarını önleyin. Halı temizleme hizmetlerimizin diğerlerinden daha temiz, daha kuru ve daha güvenli olmasını sağlamak için yalnızca en iyi doğal temizlik ürünlerini kullanıyoruz.

Neden Yenibosna Halı Yıkama Hizmetleri?

% 100 Memnuniyet Garantisi

Yenibosna’da saygın, profesyonel bir şirket bulmanın zor olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden zihninizi rahatlatmak istiyoruz – işimizi garanti ediyoruz.  Binlerce memnun müşteri ile 30 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Hızlı Kuruyan Halılar

İşletmemizde bulunan özel kurutma odalarında, son teknoloji ürünü bir makine kurulumu bulunmaktadır. Bu makine, doğal kurutma yöntemlerini taklit ederek her mevsim hızlı kurutma olanağı sağlar. Bu sayede, halılarınız 3 günde teslim edilir.

Taze Narenciye Kokulu, Alerjen İçermeyen Bir Ev

Bitki özlü halı temizleyicimiz kiri gevşetir ve halı liflerinin her tarafını derinlemesine temizler. Halılarınızı kişiye özel bir yıkama parkurunda taze, temiz su ile temizliyoruz.

Lekesiz ve Kokusuz Halılar

Lekelere, dökülmelere ve evcil hayvan kokularına özel önem veriyoruz. Uzman halı teknisyenlerimiz, kahve, çay, şarap, oje, boya, meyve suyu ve daha fazlası gibi yaygın ev dökülmeleri ve lekeleri ile başa çıkmak için tamamen eğitimlidir.

Rahat, Güvenilir Hizmet

Halı temizleme teknisyenlerimiz tam eğitimlidir ve heran hizmete hazırdır.

Yenibosna Halı Yıkama
Yenibosna Halı Yıkama

Pandemi süresince, Yenibosna bölgesindeki müşterilerimizin ve personelimizin sağlığı için gereken tüm önlemleri aldık. Bu süreçte hiçbir şekilde fiyatlarımıza zam yapmadık 2019 fiyatlarımız halen günceldir. Halılarınızın şirketimizdeki temizlik serüveni tamamen profesyonel süreçleri içermektedir.

Yenibosna Halı Yıkama
Bahçelievler Halı Yıkama

Yenibosna halı yıkama hizmeti almak için birçok firma var. Ama hiçbiri Uçan Halı Yıkama‘nın sunacağı hizmet kalitesini size sunamaz. Hızlı servis, Ekonomik fiyatlar, müşteri memnuniyeti garantisi ve uzun süreli, derinlemesine temizlik yalnızca burada! Yaklaşık 25 yıldır Bahçelievler, Bağcılar bölgelerinde yerel halı yıkama hizmetleri veriyoruz. Bugüne kadar yaklaşık 20 milyon m² halı yıkama uygulamasını başarı ile gerçekleştirdik.

Müşteri portföyümüz genel anlamda tavsiye yolu ile oluşmaktadır. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz yakınlarınada işletmemiz tavsiye etmektedirler.

İşletmemiz hakkında müşterilerimizin yorumlarına göz atın: https://g.page/ucanhaliyikama/review?gm

Halı Yıkama
Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız aşağıdaki etkenlere göre değişmektedir.

 • Halı Türü
 • Leke Türü
 • İnatçı Leke Türü
 • Kullanılacak Deterjan
 • Kullanılacak Yıkama Yöntemi
 • Yıkama Sayısı
 • Üretici Talimatları

Halınız için en uygun temizlik yöntemi belirlendikten sonra fiyat belirlenir. Bu etkenlere göre sizin halınız hangi maddeleri içeriyor ise bize ulaşıp bildirirseniz en net fiyatlamayı sizin için değerlendirebiliriz.

Ekstra indirim kazanmak için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Yenibosna Halı Yıkama
Halı Yıkama Telefon

Neden Uçan Halı Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

 1. %100 Müşteri Memnuniyeti Sunuyoruz.
 2. Üstün Kalitede Temizlik Deneyimi Sunuyoruz.
 3. Ekonomik Fiyatlarla Hizmet Veriyoruz.
 4. Üretici Talimatlarına Göre Temizliyoruz.
 5. El Değmeden Kişiye Özel Yıkıyoruz.
 6. Söz Verdiğimiz Zaman Aralığında Teslimat Yapıyoruz.
 7. Beğenmediğinizde Ekstra Ücretsiz Yıkama Yapıyoruz.
 8. Son Teknoloji Ekipman Kullanıyoruz.
 9. Dünya Temizlik Trendlerini Yakından Takip Edip Uyguluyoruz.
 10. İşimizi Severek Yapıyoruz.

Sizde eğer Yenibosna’da Halı Yıkama servisi arıyorsanız, bugünün işini yarına bırakmayın! Şimdi bizi arayın!

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Nis 8, 2021 @ 22:02