Yayla Halı Yıkama

Yayla Halı Yıkama

Yayla Halı Yıkama Hizmetleri

Yayla halı yıkama servisi, gündelik yaşamın kalıntılarını halı zemininden derinlemesine temizler. Uzun süreli hijyen sağlayan özel temizlik yöntemleri kullanıyoruz. Bu sayede halılarınız, ilk günkü gibi canlı renklere ve daha güçlü bir dokuma yapısına sahip olmaktadır.

Yayla halı yıkama servisi olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veriyoruz. Halılarınıza gereken tüm özeni göstererek üstün kalitede temizliği, kalitemiz baz alındığında en ekonomik koşullarda sunuyoruz. Pandemi süresince fiyatlarımıza hiç zam yapmadık ve halen geçen senenin fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

İşletmemizden aldığınız hizmetlerin tamamı profesyonel süreçleri içermektedir. Her biri kendi alanında deneyimli, yaptığı işe tutkuyla bağlı uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var ve işlerini gerçekten iyi yapıyorlar.

Hizmetlerimiz

Halı yıkama

Yayla halı yıkama servisinde halılarınız derinlemesine bir temizlik sürecinden geçer. Halı zeminine yerleşmiş olan toz akarları, maytlar ve yiyecek kalıntıları, yüksek güçlü bir çırpma makinası tarafından zeminden atılır. Sadece tek bir halının yıkanabildiği makina parkurumuzda, halının türüne göre yıkama işlemi başlatılır ve yıkamanın her ünitesinde taze temiz su kullanılır.

İnsan sağlığına zarar verecek hiçbir kimyasalın fabrikamızda yeri yoktur. Tamamen doğal deterjanlar kullanarak etkin korumalı bir yıkama gerçekleştiriyoruz. Her halı türü ve leke için farklı yöntem ve deterjanlar kullanmaktayız.

İşletmemiz, Yayla’da sunduğu halı yıkama hizmetlerinde mutlaka halı yıkama talimatlarına uygun olan işlemleri icra etmektedir. Talimatname dışında hiçbir uygulama yapmıyoruz. Böylece, halınıza zarar verecek hiçbir unsurla karşılaşmıyorsunuz.

Yıkama sonunda halınız sıkma ünitesinde fazla sularından arınmaktadır. Yüksek çevirme gücüne sahip, endüstriyel makinalarımız sayesinde halınızda kalan fazla suyun %98’i arındırılmaktadır.

Sıkma işlemi sonrasında halılarınız yeni durağına ilerler ve özel kurutma odamızda üzerideki nemden tümü ile arınana kadar kurutulur. Bu kurutma sistemi nemi aldığı gibi özel filtreleme sistemleri sayesinde temiz hava ile temas ederek doğal bir kuruma ortamı sunmaktadır.

Siz de bugün, Uçan halı yıkama’nın üstün temizlik çözümleri ile halılarınıza derinlemesine temizliği deneyimlemek için bizi arayın!

Halı Yıkama kategorimizde, evde uygulayabileceğiniz leke çıkarma yöntemleri rehberini sizler için derledik. Halılarınızı korumak için bu bilgiler hayati öneme sahiptir. İncelemenizi önemle tavsiye ediyoruz. https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/

Yayla Halı Yıkama Fiyatları

           

 

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Nis 1, 2021 @ 15:06