Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama Servisi

Maltepe halı yıkama servisi, halılarınıza derinlemesine nüfuz eden özel ve doğal deterjanlar kullanır. Geliştirdiğimiz doğal yöntemler sayesinde hiçbir şekilde zararlı kimyasallara maruz kalmazsınız.

İşletmemizde kişiye özel temizlik sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede halınız, başkasının eşyaları ile temas etmez. Bulaşı riski %99,98 oranında önlenmektedir. Maltepe Halı Yıkama servisinde sağlığınız birinci önceliğimizdir.

Maltepe Halı Yıkama ile halılarınız şimdi çok daha ucuza çok daha temiz! Güler yüzlü hizmet, ekonomik fiyatlar burada! Şimdi Ara!

Maltepe Halı Yıkama Fiyatları

Maltepe halı yıkama fiyatları müşterilerimize daima en iyi hizmet kalitesini sunabilmemiz için en ekonomik şekilde, büyük bir özenle dizayn edilmiştir.

Fiyatlarımıza pandemi süresince zam yapmadık!

Halı yıkama fiyatları farklı halı türleri ve inatçı leke türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni, her halı için farklı yıkama metodu ve farklı deterjan kullanılması gerektiği içindir. İşletmemiz, üretici talimatlarına uygun olarak yıkama yapar ve talimatlar dışında bir işlemi kesinlikle yapmaz!

Bazı inatçı lekeler maalesef çıkarılamayabilir. Bu durumun önüne geçmek için lekeye anında müdahale etmeniz önemlidir. Böyle bir durumda karşılaştığınızda yapmanız gerekenleri https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/ blogumuzda sizler için derledik, mutlaka inceleyin!

Maltepe Koltuk Yıkama

Maltepe koltuk yıkama uygulamalarımız lokasyonunuzda gerçekleştiriliyor. Hizmet alımı için önceden randevu almanız önemlidir.

Şimdi Randevu Al:


Koltuk yıkama uygulamaları uzmanlar tarafından yapılması gereken hassas süreçleri içerir. Uzman olmayan kişilerden asla böyle bir hizmet almayın! Böyle bir durumda koltuklarınızı kaybedebilirsiniz.

Ortalama bir koltuk yıkama uygulaması yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. (İnatçı leke ve ekstrem durumlar hariç) Kuruma süresi, hava sıcaklığı, ortamın havalandırma durumu gibi etkenlere bağlı olarak 3 ila 6 saat arasında değişmektedir.

“Tamamen kurumadan koltuklarınızı kesinlikle kullanmayınız.”

Maltepe Stor Perde Yıkama

Maltepe stor perde yıkama uygulamaları el değmeden, tam otomatik makinalarımızca yapılmaktadır. Stor perdeleriniz işletmemizde garantili olarak yıkanmaktadır. (önceden hasar almış perdeler garanti kapsamında değildir.) Bilgi için bizi arayın: 0212 570 00 00

Maltepe Yatak Yıkama

Yatak yıkama uygulamalarımızda da Koltuk yıkama maddeleri aynen geçerlidir. (Önceden randevu almanız gerekli)

Maltepe Yorgan – Battaniye – Yastık – Nevresim Yıkama

Servisimizde, elmas kazan özellikli endüstriyel makinalar ve doğal deterjanlar eşliğinde, derinlemesine temizliği bugün keşfedin. Makinalarımızda sadece tek bir ürün yıkanabilmektedir. Bu sayede hiçbir bulaşı riskine maruz kalmazsınız.

Uçan Halı Yıkama Fabrikası

Fabrikamız, 5000m² kapalı alanı ve günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile İstanbul’un en büyük halı yıkama servislerinden biridir. Eğitimli personeli ve profesyonel ekipmanları ile çeyrek asırdır hizmet verdiği bölgelerde lider firmadır.

Profesyonel bir temizlik hizmeti için bizimle çalışmak istemez misiniz?

Bugün bizi arayın:

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Şub 8, 2021 @ 11:34