Mahmutbey Halı Yıkama

Mahmutbey Halı Yıkama

Mahmutbey Halı Yıkama Fabrikası

Mahmutbey halı yıkama servisinde yıkanan halılarınız, özel bir sistem sayesinde başka hiçbir eşya ile temas etmeden, size özel yıkanır. Hiçbir bulaşı riskinin olmadığı makina parkurumuz tam otomatik bir otomasyon sistemine sahiptir.

Mahmutbey’de yerel bir halı yıkama işletmesi olarak çeyrek asıra dayanan bir geçmişimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz için üstün kalitede temizlik yöntemleri ve insan sağlığına zarar vermeyen doğal kimyasallar kullanıyoruz. Özel halı yıkama çözümlerimiz sayesinde halı zemininde bulunan bütün zararlılar, sadece birkaç dakikada temizlenir.

Mahmutbey Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız, artan piyasa koşulları ile karşılaştırıldığında, verdiğimiz hizmet kalitesine göre en ekonomik fiyatlardır. Fiyatlarımıza, pandemi süresince zam yapmadık! Halen geçen senenin fiyatları geçerlidir.

Not: Bazı inatçı lekelerin çıkarılması garanti edilemez. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve halınızı kaybetme riski ile karşı karşıya gelmemek için https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/hali-yikama/ blogumuzda geniş kapsamlı bir leke çıkarma rehberini inceleyiniz.

Mahmutbey’de profesyonel bir halı yıkama hizmeti almak için, bugün bizi arayın!

           

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/