Zeytinburnu Yorgan & Battaniye Yıkama

Zeytinburnu Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerimiz, elmas kazan özellikli endüstriyel makinalarımızda özenle yakanmaktadır.

İnsan cildine en yakın temas eden ürünlerin başında gelen Yorgan ve Battaniyelerin temizliği son derece önemli ve periyodik olarak sık sık yıkanması gereklidir.

İşletmemiz, yaklaşık olarak 25 yıldır Zeytinburnu yorgan & battaniye yıkama hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi işimize daha sıkı sarılmamız hususunda cesaretlendiriyor. Buna göre her yıl çalışmalarımızı güncelliyoruz ve daha iyi bir hizmet kalitesini daha ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Zeytinburnu Yorgan & Battaniye yıkama sersinden aldığınız hizmetler garantili olarak sunuluyor.

Gündelik yaşamın kalıntıları, yakın temas edilen eşyalara nüfuz ederek sizin ve sevdiklerinizin sağlığına zarar verebilir. Yorgan ve battaniyelerinizi yakın zamanda derinlemesine temizletmediyseniz bugün bizi arayın!

Zeytinburnu Yorgan & Battaniye Yıkama Servisi

Yün yorganlarda yastık kılıfları ve nevresim takımları kadar olmasa bile periyodik olarak derinlemesine temizlenmesi gereklidir. Yün yorganlar yıkanmaz diye bir kaide kesinlikle yoktur. Elbette ki yıkanabilir ancak dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları bulunmaktadır. Sizler için evde yün yorgan nasıl yıkanır aşağıda adım adım bir rehber hazırladık.

Elbette ki elle yıkanabildiği gibi yün yorganlarda büyük kapasiteli, endüstriyel makinalarda gerekli ayarların yapılması kaydı ile yıkanabilir.

Yün Yorgan Nasıl Yıkanır?

Çamaşır makinelerinde yorgan yıkamak çok sık yapılan bir işlem değildir. Bazı durumlarda ev hanımları bunu yapıyorlar ancak bilinçsizce yapılan uygulamalarda yorganlarınız zarar görebilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında suyun ısısı geliyor.

Yün, doğal bir elyaf olduğundan yıkama esnasında dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın!

Önerilen sıcaklık 30°’dir.

Çamaşır makinesinde yün yorgan yıkama uygulamasına geçmeden önce bu pratik bilgileri inceleyin!

Gerekli süre: 1 saat ve 33 dakika.

Evde yün yorgan yıkama uygulamaları

 1. Yün Yorgan Yıkama – Programlama

  Yün yorganınızı çamaşır makinenize yerleştirin. Makinenizin “Yün” yıkama programı varsa bunu seçin, bazı makinelerde “Hassas Program veya Narin Program” olarak da geçmektedir. Makinenizde bu vb. ayarlardan hangisi bulunuyorsa ayarlayabilir ve bu şekilde yıkama yapabilirsiniz.

  Zeytinburnu Yorgan & Battaniye Yıkama

 2. Yün Yıkarken Deterjan Seçimi ve Miktarı

  Deterjan seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli etken, eşyalarınızda kullandığınız toz deterjanları, yünlülerde kullanmamanız gerektiğidir. Yünlülerde daha hafif sıvı deterjanlar kullanmanız ve miktarına dikkat etmeniz gerekiyor. Aşırı kullanımda yorganlarınız yeterince durulanamaz ve deterjan kalıntıları alerjik rahatsızlıklar verebilir. En ideal miktarı kullandığınızdan emin olun.

  Zeytinburnu Yorgan & Battaniye Yıkama

 3. Yün Ürünler İçin Yumuşatıcı Kullanın


  Yünlü ürünler, yıkandıklarında yapısı gereği sertleşmeler meydana gelir. Bu yüzden yün ürünlere uygun yumuşatıcı kullanın.

  Zeytinburnu Yorgan & Battaniye Yıkama

 4. Durulama

  Yıkama sonrasında yorganınızın kalıntılardan tamamen arınması için çok iyi durulanması gerekiyor. Yogranınızın tamamen arındığından emin olmak için durulama işlemini birden fazla yapabilirsiniz.
  Uçan Halı Yıkama

 5. Sıkma

  Özellikle yünlü yorganlar yüksek emiş kapasitesine sahip olduklarından fazlaca su emecektir. Fazla sudan tamamen arınması önemlidir. Sıkma programını en yüksek seviyeye getirdiğinizden emin olun.

  Halı Yıkama Telefon

 6. Kurutma

  Kurutma uygulamasını doğal yollarla yapmanızı öneriyoruz. Makinede yeterince kurumayacak ve derinlerde mutlaka nem kalacaktır. Bunun için güneş görmeyen bir yere asın ve sık sık çevirin. İyice kuruduğundan emin olana kadar işlemi tekrar edin.
  Güvenli Halı Yıkama

Yün yorganlarınızı yıkamadan önce mutlaka üzerindeki üretici yıkama talimatlarını okuyun. Makinede yıkamaya uygun olmayan bir ürünse makinede yıkamaktan kaçının.

Farklı seçenekleri değerlendirin. Örneğin elde yıkayabilirsiniz. Ya da profesyonel olarak bu işlemi sizin için biz yapabiliriz. Zeytinburnu Yorgan & Battaniye Yıkama Servisi sağlıklı günler diler.

Zeytinburnu yorgan yıkama servisinde tüm yorgan ve battaniyeleriniz büyük bir titizlikle, el değmeden yıkanmaktadır.

Kişiye özel olarak yıkama yapıyoruz. Bu sayede hiçbir şekilde bulaşı riski ile karşılaşmıyorsunuz.

Halı Yıkama Blogumuzda çok değerli bilgiler veriyoruz. İnceleyin: https://www.ucanhaliyikama.com/kategori/yorgan-battaniye-yikama/

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/

Şub 9, 2021 @ 11:12