Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama Servis Hizmetleri

Bahçelievler koltuk yıkama servisinde sizlere, garantili ve derinlemesine bir temizliği garanti ediyoruz. Yoğun şehir hayatında, gündelik yaşamın kalıntıları evimize sirayet eder.

Bahçelievler koltuk yıkama servisi, profesyonel bir anlayış ve derinlemesine temizlik yöntemleri ile en ekonomik fiyatlar burada!

Bahçelievler koltuk yıkama
Bahçelievler koltuk yıkama

Dış etkenlere bağlı olarak evlerimize hergün sabahtan akşama kadar zararlı birçok bileşen giriş yapar ve yaşam alanlarımıza nüfuz ederek sağlığımızı ciddi şekilde tehdit eder.

Bu zararlıların en çok yuvalandığı alanlar, koltuklar ve yataklardır. Ortalama bir koltuk takımında bir klozetten 20 kat fazla mikrop olduğunu biliyor muydunuz? Bahçelievler koltuk yıkama servisi etkinliği kanıtlanmış 4 farklı yöntemle koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapabilir.

Bahçelievler Koltuk Yıkama Uyarıyor: Ortalama bir evin koltuk takımları, yatak vb. alanlarının yılda en az 3 defa, profesyonel servisler tarafından derinlemesine temizletilmesi önerilir.

 

Bahçelievler koltuk yıkama
Bahçelievler koltuk yıkama

Evinizde film ve tv programları izlerken yada kanepenizde vakit geçirirken çokça atıştırmalık yer misiniz? Bu, kanepenizde hızla kırıntılar, patlamış mısır taneleri ve ara sıra dökülen içecekler için uygun bir zemin sunar. Koltuklarınızı süpürürken veya silerken kir, evcil hayvan tüyleri ve kırıntılarla başa çıkabilirken, kumaş zeminine yerleşen inatçı lekeler için pek işe yaramaz. Bahçelievler koltuk yıkama tamda burada devreye girer!

öneriliyor: https://www.ucanhaliyikama.com/bahcelievler-hali-yikama/

Bahçelievler Koltuk Yıkama
Bahçelievler Koltuk Yıkama

En az 120 günde bir oturma odanızdaki koltuklarınızın daha temiz, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için derinlemesine temizletmeniz önemlidir. Bahçelievler koltuk yıkama servisinin temizlik laboratuvarında geliştirdiği tamamen doğal solüsyonlar eşliğinde sunduğu derinlemesine temizliği deneyin.

Bahçelievler koltuk yıkama, tüm koltuk ve yatak yıkama uygulamalarını adresinizde gerçekleştirmektedir. Hizmet alımı için önceden randevu almanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri yetkilimiz ile birlikte belirleyeceğiniz tarihte işlemler gerçekleştirilir.

Bugün randevu al:

Bahçelievler koltuk yıkama
Bahçelievler koltuk yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama Fiyatları

Bahçelievler koltuk yıkama fiyatları müşterilerimiz için en ekonomik olacak şekilde, titizlikle ayarlandı. Koltuk kumaşları ve leke türlerine göre fiyatlarımız değişkenlikler göstermektedir. En iyi fiyatlamayı yapabilmemiz için bizimle iletişime geçiniz. Uzmanlarımız size her konuda yardımcı olacaklar.

Lekelere Anında Müdahale Edin!

Koltuk takımlarınıza bulaşan her türlü lekeye anında müdahale etmek önemlidir. Hem maliyet, hem koltuklarınızın ömrü ve hem de geri dönüşü olmayan inatçı lekelerden kurtulmak için anında müdahale etmeniz hayati öneme sahiptir. Bahçelievler koltuk yıkama olarak, aşağıdaki önerileri sizler için hazırladık.

Leke Bulaşan Koltuk Kumaşı İçin Ne Yapmalısınız?

  1. Lekelere çabucak müdahale edin . Bir dökülme veya leke oluşur oluşmaz hemen temizlemeye başlayın. Lekeyi, işlemeden önce çok uzun süre beklemek – birkaç dakika bile olsa – lekenin çıkmasına neden olarak temizlenmesini zorlaştırabilir.
  2. Üreticinin tavsiyelerini kontrol edin . Herhangi bir temizlik deterjanı veya solüsyonunu kullanmadan önce, genellikle koltukların etiketlerinde bulunan üreticinin bakım talimatlarını kontrol edin. Güvenli temizlik ürünlerini kullanmamak, döşemenin kalıcı olarak hasar görmesi anlamına gelebilir.
  3. Kumaş koltuğunuz için temizlik kodlarını kontrol edin . Kanepenizin etiketlerindeki rastgele harfleri biliyor musunuz? Bunlar aslında kodlardır! Kodların listesi ve ne anlama geldikleri için aşağıdaki tabloya bakın.

– Kumaş Kanepe Tablosu Temizleme Kodu –

Temizleme Kodu Açıklama
W “Su bazlı temizleyici.” Döşemeyi temizlemek için yalnızca su bazlı bir temizleyici kullanın. Su bazlı bir temizleyici, ana bileşen olarak suyu kullanan bir çözüm türüdür.
S / W “Çözücüler ve su bazlı temizleyiciler.” Hem çözücüleri hem de su bazlı temizleyicileri kullanmak güvenlidir.
S “Çözücüler.” Döşemeyi temizlemek için yalnızca bir çözücü kullanın. Çözücü, ana bileşen olarak bir temizlik kimyasalı kullanan bir çözelti türüdür.

Bahçelievler Koltuk Yıkama Servisi Hizmet Bölgeleri

  1. Bahçelievler
  2. Bağcılar koltuk yıkama
  3. Yenibosna koltuk yıkama
  4. Şirinevler koltuk yıkama
  5. Kocasinan koltuk yıkama
  6. Güneşli koltuk yıkama

Uçan halı yıkama servisinde tüm eşyalarınız profesyonel bir anlayış ile garantili olarak temizlenir. İşletmemiz, üretici talimatları haricinde hiçbir şekilde farklı bir işlem uygulamaz. İnsan sağlığına zarar verebilecek hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır.

Sizde eğer son 120 günde koltuk ve yataklarınızı profesyonel bir serviste yıkatmadıysanız bugün bizi arayın!

 

Instagram’da bize katılın! Güncel kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun: https://www.instagram.com/ucan_haliyikama/

Facebook’ta bize katılın! https://www.facebook.com/ucanhaliyikamamerkezi/